ריהוט קוסמטיקה

מוצרים נבחרים

ריהוט קוסמטיקה

החל משנת 1992, שנת כינון היחסים הדיפלומטיים עם סין, אנו עדים לפריחה גוברת והולכת של יבוא מוצרים מסין. בשנים האחרונות חלה עלייה דרמטית ביבוא של ריהוט לקוסמטיקאיות מסין מסיבות רבות, וביניהן פתיחת מפעלים חדשים, נגישות גלובלית וכן עלויות ייצור נמוכות. ברוב תחומי החיים, פתיחת היבוא מסין הביאה לירידת מחיר דרמטית במספר רב של מוצרים; אך אליה וקוץ בה – איכות החומרים והנדסת האנוש במרבית המקרים, נופלת במידה רבה בהשוואה לאיכות הייצור האירופאית שהתרגלנו אליה.

גם בתחום הקוסמטי חלה עלייה מתמדת ביבוא מסין, של כלל המוצרים – החל מריהוט קוסמטיקה, ציוד קוסמטי ועד לתכשירים המיועדים לשימוש על העור. למרות שבתחום התכשירים יש פיקוח חלקי של משרד הבריאות הישראלי, והמפעלים המייצרים מחויבים לעמוד בסטנדרטים בינלאומיים של איכות – בתחום הריהוט הפיקוח אינו קיים כלל.

לרכישת ריהוט לקוסמטיקאיות יש חשיבות מכרעת לתהליך עבודה תקין של הקוסמטיקאית, והדבר מתבטא בהתאמות השונות שצריכות להתבצע. לדוגמה – מיטה שגובהה לא יתאים למטפלת תגרום לכאבי גב; כיסא שאינו תומך בגב התחתון בזמן העבודה יגרום גם הוא לאותה תוצאה. מעבר לכך, איכותו של הציוד מקלה על תהליך העבודה וכן מונעת אובדן של ימי עבודה כתוצאה משבר.

בנוסף, איכותו של ריהוט לקוסמטיקאיות והציוד של מכון היופי, מקרינה על המטפל: במידה שהציוד איכותי ולמטופל נוח בזמן הטיפול, חוויית הטיפול מוערכת; אך במידה שהציוד שבור או מוזנח, תהיה לכך השפעה גם אם המטופל הינו לקוח נאמן. במידה שנגרם נזק למטופל עקב איכותו של הציוד, ישנה גם אופציה לתביעה משפטית (מעבר לאובדן לקוחות פוטנציאלי).

במרבית המקרים, רכישה של ריהוט לקוסמטיקאיות מתרחשת פעמים בודדות במהלך הקריירה. קוסמטיקאית רוכשת את מרבית הריהוט הדרוש לה לפני תחילת עבודתה, ובמידה שציוד זה איכותי היא תזדקק להחלפתו בציוד חדש רק לאחר מספר רב של שנים. בעבר, כאשר הריהוט לקוסמטיקה יוצר בארץ ובאירופה, הוא היה עמיד לתקופה של עשרות שנים. אולם בשנים האחרונות, עקב ריבוי יצרנים ויבואנים ובניסיון להוזיל את המחירים, איכותם של המוצרים הנמכרים בארץ ירדה פלאים. יש לציין כי גם בסין יש מספר רב של יצרנים, ברמות מחירים מגוונות וברמות איכות שונות.

הרשמה למועדון לקוחות

במבחר המוצרים, המתחדש תמידית, ניתן למצוא את המגוון הגדול ביותר בארץ של ציוד וריהוט לכל סוגי הטיפולים: ציוד קוסמטיקה וספא, מכשירים להסרת שיער, ציוד ציפורניים (מניקור / פדיקור) ועוד.

0
    0
    העגלה שלך
    העגלה שלך ריקהחזרה לחנות
    דילוג לתוכן