ציוד לקוסמטיקאיות

מוצרים נבחרים

ציוד לקוסמטיקה

שום מרפאת אסתטיקה אינה שלמה בלי ציוד לקוסמטיקה, שצריך להיות איכותי וברמה גבוהה על-מנת שהצוות יוכל להעניק למטופלים את השירות הטוב ביותר. אם אתם עומדים בפני רכישה של ציוד למרפאת אסתטיקה וריהוט נלווה, הנה כל מה שאתם צריכים לדעת כדי להפוך את הרכישה לכדאית.

ציוד קוסמטיקה למכונים ולמרפאות אסתטיקה

לפני שמדברים על הפרקטיקה של הציוד, שהיא חשובה בפני עצמה ואפילו עוד לפני שמזכירים את עניין המחיר, חשוב לזכור דבר אחד חשוב: מרפאת אסתטיקה או מכון קוסמטיקה, אמנם נועדו על-מנת להציע טיפולים מורכבים, אך לא פחות חשובה היא החוויה כולה מהביקור במקום. החוויה הזו כוללת כמובן את התוצאות המדהימות של הטיפולים, המקצועיות של הצוות המטפל והאדיבות של שאר העובדים במקום, אך חלק לא מבוטל ממנה תלוי גם בציוד הקוסמטיקה ובריהוט שמכניסים אליה. 

ציוד איכותי ומקצועי הבטוח ונוח לשימוש ומעוצב לעילא ולעילא, מוביל לחוויה מספקת ותורם ליכולת של המרפאה לספק את הטיפול הנאות ואף לשמר את הלקוחות הקיימים ולמשוך אליה לקוחות חדשים, כמו גם, רהיטים במראה יוקרתי המשדרים אווירה מקצועית ואלגנטית שממתגת את המרפאה כמובילה ואיכותית. 

אל תתפשרו על האיכות של הציוד

מעבר למראה המרשים, ציוד קוסמטיקה המשמש גם מרפאות אסתטיקה חייב להיות איכותי. כלומר, להיות עמיד לאורך זמן וללוות אתכם אפילו שנים רבות מבלי שיסבול מבלאי ושחיקה שיפגמו בחוויית השימוש בו. כדי לבחור ציוד למרפאת אסתטיקה שהוא לא רק מרשים אלא גם באיכות מצוינת, חשוב לפנות לספק המתמחה בתחום של ציוד קוסמטיקה, אשר יוכל להתאים את כל הציוד שאתם זקוקים לו בקליניקה, בהתאם לצורך ולתקציב שלכם. 

אל תתפתו לרכוש ציוד במחיר מוזל בתמורה להתפשרות על נושא האיכות. הלקוחות שלכם ירגישו מיד שמדובר בציוד שלא הושקע בו מספיק ומשדר תחושות של זלזול וחוסר אמינות. אתם תשיגו בדיוק את המטרה ההפוכה שחתרתם אליה ובסופו של דבר יתגלה כי הציוד שרכשתם לא שווה את ההוצאה. לצד זאת,  חשוב לקנות ציוד למרפאת אסתטיקה שעומד בתקציב שלכם ואתם יכולים להרשות אותו לעצמכם מבלי להיכנס לקשיים כלכליים עקב הרכישה.

חפשו תו תקן ישראלי על המוצר

בשנים האחרונות אנו נתקלים בלא מעט יהואנים המרשים לעצמם לדלג על תקינת המוצר בישראל. כל המוצרים של אלקטרו קנול עומדים בתקנים המחמירים ביותר ולכם וללקוחותיכם יש שקט נפשי בשימוש לאורך זמן

התחשבות במגבלות האובייקטיביות

זה אולי נשמע לכם מובן מאליו, אבל הניסיון מראה שיש להדגיש את ההיבט הזה – לפני שקונים ציוד קוסמטיקה וריהוט תואם, חשוב למדוד בצורה מדויקת את המרחב שעומד לרשותכם. לאחר המדידות, תכננו בדיוק היכן יונח כל רהיט וכיצד הוא ישרת אתכם ורק אז גשו למלאכת הרכישה ובחרו ציוד למרפאת אסתטיקה שמתאים לממדי החלל.

הרשמה למועדון לקוחות

במבחר המוצרים, המתחדש תמידית, ניתן למצוא את המגוון הגדול ביותר בארץ של ציוד וריהוט לכל סוגי הטיפולים: ציוד קוסמטיקה וספא, מכשירים להסרת שיער, ציוד ציפורניים (מניקור / פדיקור) ועוד.

0
    0
    העגלה שלך
    העגלה שלך ריקהחזרה לחנות
    דילוג לתוכן